środa, 27 marca 2013

Kółeczka w wiosennej odsłonie..

...pastelowej, stonowanej.
sprzedane


i na pochmurne dni, gdy zieleń przebija sie nieśmiało przez szarości:


sprzedane

4 komentarze:

 1. Są takie wiosennie zielone, że nie mogłam im się oprzeć i kupiłam je sobie w prezencie, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że spełnią Pani oczekiwania. Dla mnie to zawsze moment stresujący, od wysyłki do odbioru, pytanie, czy nasze monitory oddają prawdziwość kolorów i wielkość przedmiotu. Jutro z samego rana, ruszą w Pani stronę, a ja będę myśleć o tym czy się Pani uśmiechnie na ich widok i przygarnie na dłużej. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Przesyłka właśnie do mnie dotarła, kolczyki są takie śliczne, zdjęcie nic,a nic nie kłamało,wszystko bardzo ładnie opakowane i do tego bransoletka gratis, bardzo dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Beato, strasznie się cieszę! Całe święta myślałam, o tym jak się Pani spodobają. Mój monitor jest ustawiony dość blado (mam nowy i jeszcze go ustawiam) i gdy Pani napisała o kolorach, nieco się przestraszyłam, że może ma Pani mocniej kontrast ustawiony i oczekuje bardzo intensywniejszego zestawienia. Do kolczyków dołączona jest oczywiście gwaracja :D gdyby się coś działo złego (jednej Pani na przykład kolczyk wpadł pod koła samochodu - właścicielka nie wpadła - uspokajam :) ), proszę się odzywać. Pozdrawiam.

   Usuń